Yeni yıla özel parti elbiseleri!

Yılbaşı geccesi yapacağınız özel programa göre nasıl bir elbise modeli seçeceğinizi biliyor musunuz?

Diğer Haberler

Yeni yıla özel parti elbiseleri! 2013 yılını geride bıraktığımız ve yeni yıla büyük umutla ile giriş yaptığımız o özel gecce için tek isteğimiz aslında sadece müthiş görünebilmektir. Peki yılbaşı geccesi yapacağınız özel programa göre nasıl bir elbise modeli seçeceğinizi biliyor musunuz?

Yılbaşı geccesinde gideceğiniz yer bir gecce kulübüyse, seçeceğiniz elbise modeli mutlaka çok daha iddialı bir yapıya sahip olmalı. Bu yüzden size en uygun olan tasarım kırmızı parti elbisesi olabilir. Gideceğiniz yer eğer bir restoran ise biraz gösterişe sahip olan ama diğer parti elbiselerine nazaran çok daha hafif bir elbise modeli tercih etmenizde fayda var.

Eğer yılbaşı için gideceğiniz yer, hemen hemen her zaman gittiğiniz bir bar ya da arkadaş evi ise, her zamanki görünümüzden daha abartılı bir elbise modeli tercih etmeniz sizin için iyi olabilir. Bu sayede arkadaş ortamınızda rahatlıkla fark yaratabilirsiniz.

Tüm bu önerilerimizi dikkate aldığınızı varsayarak şimdi de sizleri yeni dönem için hazırlanan birkaç elbise modelini yakından görmeye davet ediyoruz. Yılbaşı geccesi fark yaratabilmenizi sağlayabilecek bu harika elbiselere bayılacaksınız.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: