Yeniden aynı dizide buluşuyorlar!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de Mete Horozoğlu'yla birlikte kısa bir süre sür rol alan Tuba Ünsal, yakışıklı oyuncuyla birlikte yeni dizide konuk oyuncu olarak yer alacak.

Magazin

Yeniden aynı dizide buluşuyorlar! Yapımcılığını yılın en iyi komedi dizisi olan İşler Güçler'in yapımcılığını üstlenen Limon Yapım'ın üstlendiği yeni sit-com dizisi Bebek İşi 15 Temmuz Pazartesi 21.15'de Show TV'de başlıyor. Dizi şimdiden iddialı konusu ve iddialı oyuncu kadrosuyla konuşulmaya başladı. Dizide iddialı kadrosunun yanı sıra önemli konuk oyuncuları da ağırlayacak!

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Timur Acar, Nevra Serezli, Zafer Diper, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Güray Kip gibi bir çok usta ve başarılı ismin yer aldığı dizide Bora Akkaş, Didem Taslan ve Bora Cengiz genç yetenek oyuncularda yer alıyor. 7'den 70'e herkese hitap etmeye hazırlanan dizi bir bebek gözüyle yaşanan olayları komik bir şekilde ele alacak. Başarılı oyuncu "Erkan Can" sesiyle aynı zamanda bebeğe hayat verecek.

Show TV'nin yeni komedi dizisi "Bebek İşi"ne Yeşim Ceren Bozoğlu, Mete Horozoğlu ve Tuğba Ünsal konuk olarak dizide yer alacaklar. "Bebek İşi" 15 Temmuz Pazartesi 21.15'te Show TV'de başlıyor!

Yeni dizide "Yeşim Ceren Bozoğlu" bir dadıya hayat verecek. Mete Horozoğlu'da bir doktoru canlandıracak. Tuba Ünsal ise dizide Mira adlı bebeğin büyümüş halini canlandıracak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: