YENİDEN BİRLİKTELER

ÖZCAN DENİZ İLE FAHRİYE EVCEN İÇİN ‘İLİŞKİLERİ SONA ERDİ’ İFADESİ KONUŞULSA DA İKİLİ BİR İKİ GÜNLÜK AYRILIK SONRASI YENİDEN BARIŞTI..İŞTE DETAYLAR:

Magazin

YENİDEN BİRLİKTELER Biri müzisyenliği kadar Asmalık Konak dizisiyle oyunculuğunu konuşturan Özcan Deniz, diğeri reyting rekorları kıran Yaprak Dökümü’nün yükselen değeri Fahriye Evcen…

3 ay önce start alan ‘sürpriz’ birliktelik magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Geçtiğimiz haftalarda ikilinin Alişan yüzünden ayrıldığı, aynı yatakta yemek yerken kavga ettiği, Fahriye’nin İstinye’de bulunan Özcan Deniz’in evine yerleştiği gibi çeşitli haberler medyada yer almıştı..

Edindiğim bilgilere göre ikili yeni bir ilişki olduğu için ‘basit’ bir sorun yaşamış..Bir iki günlük ayrılık sonrası yeniden birlikte olan çift ise yazılanın aksine hiçbir zaman aynı evde yaşamamış..Yani Fahriye İstinye’deki villaya yerleşmemiş.

Hatta Fahriye’nin, geçen haftasonu İstinye’deki evde kaldığı yazıldı çizildi.. Ama Özcan Deniz, geçen haftasonunu Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de geçirdi..Fahriye ise Yaprak Dökümü setinde..

Özcan Deniz şu dakikalarda yeni dizisi ‘Aşk Yakar’ın çekimleri için İstanbul Aksaray’da stüdyoda bulunurken, Fahriye ise Yaprak Dökümü setinde…

GÖKSEL CAN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: