YENİDEN EVLENMEM DERİM AMA BİLEMEM

Eşi Yorgo Seitaridis’ten ayrılma kararı alan Tuğçe Kazaz, biten evliliği ve yeni ilişkisi hakkında merak edilenleri anlattı...

Magazin

YENİDEN EVLENMEM DERİM AMA BİLEMEM Evlilik benim istediğim bir şeydi. Ama yürümedi. Şu anda tekrar evlenmem gibi geliyor
Uğruna Türkiye’yi terk ederek Yunanistan’a yerleştiği eşi Yorgo Seitaridis’ten boşanma kararı alan Tuğçe Kazaz, yeni sevgilisi Ramin Matin’le hayatına bembeyaz bir sayfa açtı.

SUSUYORUM!

Henüz 26 yaşında olmasına rağmen İzmir, Ayvalık, Antalya, New York ve Atina gibi pek çok şehirde yaşayan genç manken, hakkında merak edilen her şeyi Instyle dergisine anlattı. “Ben yaşadığım her şeyden çok memnunum. Keşke şunu da yapmasaydım demiyorum. İyi ki hepsini yapmışım” diyen Kazaz, bitmek üzere olan evliliği hakkında şöyle konuştu: “Evlilik benim senelerdir istediğim bir şeydi. Gelinlik, o seramoni... Ama olmadı, yürümedi işte. Ayrılmaya da bir anda karar verdim. Ben geçmişimde kalan insanı unutmak, ona düşmanlık beslemek gibi şeylere inanmıyorum. Ama daha yeni! Herkes yoluna devam etmeli...” Kazaz, Yunanistan’da yaşadığı üç buçuk yılın da kendisine çok şey kattığını belirterek, “Artık akıcı şekilde Yunanca konuşuyorum, pek çok dost edindim. Kimisiyle hâlâ görüşüyorum” diye konuştu.

Bir süredir yeni sevgilisi Ramin’le magazin sütunlarını süsleyen ünlü manken, “Susma hakkımı kullanıyorum. Magazin haberlerini pek takip etmediğim için, kimin ne söylediğiyle ilgilenmiyorum açıkcası. Her zaman internette gözüme takılan haberler canımı sıkıyor. Hemen kapatıyorum” diye konuştu. Kazaz, “Yeniden evlenir misiniz?” sorusuna ise şöyle cevap verdi: “Şu anda evlenmem gibi geliyor ama zaman ne gösterir bilemem. Çok gerek var mı bilmiyorum ama herkes hayatında bir kez evlenmeli.”

Vücudu dövme dolu!

Yunanistan’a giderken tek bir dövmesi olan Tuğçe Kazaz, İstanbul’a vücuduna yaptırdığı pek çok dövmeyle geri döndü. Kazaz, yeni dövmeler de yaptırmak niyetinde olduğunu söyledi.

Çiçekli dövmesi

“Sağ omzuma önce Çince bir yazı yazdırdım, sonra çevresine çiçekler yaptırdım.”

Yine bir çiçek

“Yunanistan’a giderken sol ayak bileğimdeki bu dövmenin yanında güneş tutan bir melek de vardı. Orada, yerine bu çiçekleri yaptırdım.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: