YENİYETME KIZLARIN AŞKI!

AMERİKA'DA SIKI BİR OKUYUCU KİTLESİNE SAHİP RACHEL COHN VE DAVİD LEVİTHAN'IN BERABER KALEME ALDIĞI 'NAOMİ AND ELY'S NO KİSS LİST' ADLI KİTAP, FOX ATOMİC TARAFINDAN BEYAZPERDEYE UYARLANIYOR.

Magazin

YENİYETME KIZLARIN AŞKI! Başrolde ise 'Heroes'un seksi yıldızı Hayden Panettiere var.

Aslında bu uyarlama projesi tamamen Hayden için geliştiriliyor. Dünyada yaşıyla ters orantılı bir hayran kitlesine sahip Panettiere(19) sayesinde filmin gişe başarısı kesinleşmiş oluyor.

Gelelim filmin de, romanın da ilginç konusuna: Manhattan'ın özgür ilişkilerini anlatan kitap, Naomi ile en yakın arkadaşı eşcinsel Ely'nin dostluğunu anlatıyor. Birbirlerini ruh kardeşi ilan eden ikilinin ilişikisi, anne- babalarının sevgili olması nedeniyle de oldukça sağlam görünüyor. Ancak Ely'e aşık olan Naomi birgün sevdiği kızı erkek arkadaşıyla öpüşürken görünce aralarına kara kedi girer.

Daha önce 'Nick&Norah Infinite playlist'i de beraber yazan Rachel Cohn ve David Levithan ikilisi 'Naomi and Ely's No Kiss List'de Manhattan'ın özgür ilişkilerini işliyor.

Hayden'in yeniyetme 'ruh ikizini' ise kimin oynayacağı henüz açıklanmadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: