"YERDEN YÜKSEK" DE EKRANLARA VEDA EDİYOR!

TRT1'in sevilen komedi dizisi Yerden Yüksek, bu hafta yayınlanacak 48. Final bölümüyle ekranlara veda ediyor.

Magazin

"YERDEN YÜKSEK" DE EKRANLARA VEDA EDİYOR! TRT1'in sevilen dizisi Yerden Yüksek, bu hafta yayınlanacak final bölümüyle ekranlara veda ediyor.

Dizinin final bölümünde; Feyyaz Beşiktaş'tan transfer teklifi alır ve bu haber Ziya'yı kendi futbol kariyeri hakkında düşündürür. Ferahnaz ise Taygun'un doktor değil amigo olduğunu ve Kumru'nun Sabit'le beraber olduğunu öğrenir. Ziya ve Ferahnaz hayatlarıyla ilgili pişmanlıklar içindedir. Ziya, gençliğinde sakatlandığı zaman yurtdışında tedavi olsaydı hayatı nasıl olurdu diye düşünmekte; Ferahnaz ise kendi istediği gibi evlatları olsa daha mutlu olacağını düşünmektedir. Ziya ve Ferahnaz bu konuda dertleşirken yanlarına gelen bir kuruyemişçi, onları, hayatlarının diledikleri gibi olduğu bir paralel evrene gönderir. Bu paralel evrende, Ziya ve Ferahnaz'ın işleri çok karışacaktır.

NTC Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Yerden Yüksek'te başlıca rolleri Altan Erkekli, Hasibe Eren, Alper Saldıran, Toprak Sağlam, Özlem Türkad, Bican Günalan, Enis Arıkan, Gonca Vuslateri ve Lemi Filozof paylaşıyordu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: