YERFISTIĞI YAĞI GÜMÜŞ YEMEK TAKIMI

13 Temmuz'da Kuruçeşme Arena'da konser verecek olan dünyaca ünlü hip-hop grubu 50 Cent, kulis istekleriyle şaşırttı.

Magazin

YERFISTIĞI YAĞI GÜMÜŞ YEMEK TAKIMI Gelmeden önce organizatörlere uzunca bir liste yollayan Curtis Jackson ve ekibi, üzüm jölesinden yerfıstığı yağına kadar ilginç isteklerde bulundu.

Amerikalı hiphop grubu 50 Cent, 13 Temmuz'da Kuruçeşme Arena'da konser verecek. Grup, yeni albüm şarkılarını da ilk kez burada seslendirecek. Daha önce "Var mısın Yok musun"da yarışmak üzere ülkemize gelen ve o zaman hiçbirözel istekte bulunmadıklarını açıklayan grup üyeleri, bu kez kulisistekleriyle şaşırttı. 20 kişilik bir ekiple Türkiye'ye gelecek olan 50Cent, kulislerinde mutlaka olmasını istedikleri yiyecek ve içeceklerle diğerşartlarını uzunca bir liste halinde organizatörlere iletti.

50 Cent, soyunma odasına gelecek sıcak yemeklerde tavuk ve etlerin kemiksiz, derisiz olmasını, porterhouse (bir çeşit biftek) ya da fleminyonun da iyi pişmiş olmasını istedi. Yemeklerin fırında patates, Amerikan peyniri, krema
ve haşlanmış sebze ile porselen, cam ve gümüş yemek takımlarıyla servis edilmesini de özellikle belirten ekip, yemeklerin sunumunun kesinlikle göze ve damağa hitap etmesi gerektiğinin de altını çizdi.

İşte kulis istekleri

Hindi, tavuk

Çeşitli türlerde dilimlenmiş peynir

1 küp yerfıstığı yağı

1 küp üzüm jölesi

1 küp vişne jölesi

Beyaz ekmek

Buğday ekmeği

Sebze tabağı

Meyve tabağı (Dilimlenmiş)

12 adet Coca Cola

12 adet Sprite

12 adet Red Bull

Şişede Heineken bira

700 ml. Hennessy viski

Sıcak çay (Bal ve dilimlenmiş limonla)

Çeşitli bitkisel çaylar

Organik portakal suyu

Organik elma suyu

Şeker çeşitleri

Banyo havlusu

El havlusu

Boğaz yumuşatıcı çay

Oda sıcaklığında su ve buz

Vitamin suları
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: