Yerli filmlerin ışıltısı arttı!

2017’nin son aylarına da girdiğimizde görebiliyoruz ki, bu yıl yerli sinema sektörü iyice canlandı ve ışıltısı arttı. Daha fazla üretiyor olmamızın mutluluğu ile her gün gösterime giren yeni bir filmi tanıtıyor ve boş vakitlerimizi sinemaya gitmek ile doldurabiliyoruz.

Kültür-Sanat

Yerli filmlerin ışıltısı arttı! 2017 film sektöründe açığımızı kapatacak kadar üretken bir yıl oldu gibi görünüyor. Yeni yılın son aylarına geldiğimiz şu günlerde her gün sürpriz bir film fragmanı ile yeni bir şeyler izleyeceğimizin mutluluğunu duyuyoruz.

Ülke olarak sanata olan önemi yavaş yavaş fark ettiğimiz ve başkalarının yaptığı işleri tüketmek yerine kendimiz üretmek için çabaya girdiğimiz bu aktiflik umarım 2018 yılında bunun da üzerine çıkar. Kendi yemeğini yemek gibisi var mı! Ben ne olursa olsun yerli filmlerin çoğuna giderek destek vermeye çalışıyorum. Eğer siz de bu hafta sonu programınıza bir sinema aktivitesi eklediyseniz, rica ediyorum bu bir Türk filmi olsun. Birbirimizi desteklediğimiz sürece kocaman bir dağ kadar ihtişamlı, büyük ve güçlü olabileceğiz.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: