"Yeşilçam" dizisinden büyük sürpriz!

‘Yeşilçam’, iki yeni bölümüyle birden yayında olacak. Çağatay Ulusoy’un hayat verdiği Semih Ateş’in, ailesi olarak bildiği sinema dünyasında yaşadığı zorlu yolculukta nelerle karşılaşacağı merakla beklenecek. Seyirci, iki bölüm birden izleme heyecanını yaşarken beğenilen dizinin oyuncuları da aynı zamanda bu hafta ikinci sezon için çekimlere başlıyor.

Dizi Galeri

"Yeşilçam" dizisinden büyük sürpriz! Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı Yeşilçam'dan iki yeni bölüm sürprizi. Dizinin üç ve dördüncü bölümleri aynı anda yayınlanacak. Kült filmlere imza atan Çağan Irmak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Yeşilçam’ın yeni bölümlerinde; hayatındaki en büyük tutkusu olan sinema dünyasında eski altın günlerine dönmeye çalışan Semih Ateş’i neler beklediği şimdiden merak uyandırırken, hikayeye usta oyuncu Güngör Bayrak’ın Semih’in annesi olarak dahil olması dengelerin değişeceğinin sinyallerini verdi.

Yeşilçam | 3. Bölüm Fragman:

Yeşilçam | 4. Bölüm Fragman

Levent Cantek ve Volkan Sümbül’ün sürprizlerle dolu karakterlere imza attıkları etkileyici senaryoya sahip ‘Yeşilçam’, Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş’ı bir araya getiriyor.


Sibel Tuna’nın yapımcılığını üstlendiği, Sunset Film imzalı ‘Yeşilçam’, üçüncü ve dördüncü bölümleriyle bu akşam saat 19.00’da BluTV’de aşk, mücadele ve de nostalji dolu yolculuğuna misafirlerini de dahil ederek devam edecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: