YEŞİLÇAM TADINDA ROMANTİK KOMEDİ

'Beyaz Melek' ve 'Güneşi Gördüm' filmlerinin yapımcısı Boyut Film, bu kez komediye el attı. 'Romantik Komedi' ismini taşıyacak yeni sinema projesinde metropolde yaşanan aşk ilişkileri anlatılacak

Magazin

YEŞİLÇAM TADINDA ROMANTİK KOMEDİ Yıldızlar karması gibi
Tüm dünyada olay yaratan 'Sex and the City' filminin yerli versiyonu geliyor! Yapımcılığını Murat Tokat'ın üstlendiği, senaryosunu Ceren Aslan ve Aslı Zengin'in yazdığı, yönetmenliğini Ketche'nin yaptığı filmin ismi 'Romantik Komedi.' Yapım, metropollerde yaşanan kadın-erkek ilişkilerine eğlenceli bir bakış getirecek.

Farklı tarzda bir film
Çekimler öncesi okuma ve kostüm provaları için biraraya gelen oyuncular, uyumlu bir ekip oluşturdu! Çekimlere dün başlayan oyuncular, ortak açıklama yaptı: "Çok heyecanlıyız. Bu film, bu yıl yapılan bütün projelerin dışında, yeni bir tür olacak. Yabancı filmleri aratmayan tarzı ve senaryosuyla izleyiciyi şaşırtacak."

Metropol kadınları
Üç aylık kast çalıţmasının ardından belirlenen metropol kadınları kadrosunda şu isimler var: Sedef Avcı, Burcu Kara, Sinem Kobal.


Yeşilçam tadında bir metropol hikayesi geliyor
'Beyaz Melek' ve 'Güneşi Gördüm' filmlerinin yapımcısı Boyut Film, metropollerde yaşayan kadınların ve erkeklerin hikayelerinin anlatılacağı 'Romantik Komedi' adlı filmin çekimleri için önceki gün start verdi. Yeşilçam filmleri tadında olan ama Hollywood yapımlarını da aratmayacak kalitede çekilecek filmin 'erkek tarafı' geçen yıl 'Issız Adam' filmiyle ünlenen Cemal Hünal, yeni jön Engin Altan Düzyatan ve Gürgen Öz'den oluşuyor. 'Romantik-Komedi'nin kadın oyuncuları ise Sinem Kobal, Sedef Avcı, Burcu Kara ve Begüm Kütük! Geçtiğimiz günlerde okuma provaları için biraraya gelen ekip, "Hepimiz çok heyecanlıyız. Bu film, bu yıl yapılan bütün filmlerin dışında yeni bir tür olacak. İlk kez yabancı yapımları aratmayan bir çalışma yapılıyor" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: