Yeşilçam'ın unutulmaz simgesi Tarabya Plajı, Big Chefs ile yeniden hayat buluyor

Geçmişte birçok ünlü ismi ağırlayan, boğazın vazgeçilmez adresi olan Tarabya Plajı, Big Chefs ile İstanbul’un en gözde yaz adreslerinden biri olmaya aday…

Diğer Haberler

Yeşilçam'ın unutulmaz simgesi Tarabya Plajı, Big Chefs ile yeniden hayat buluyor Big Chefs Tarabya bu yaz İstanbullulara eski Tarabya Plajı'nı kendi yorumuyla yeniden kazandırıyor. Kısa bir zamanda plajın restorasyon çalışmalarını tamamlayan Big Chefs, misafirlerini ağırlamaya başladı ve geçmişte İstanbul’un en gözde plajlarından biri olan Tarabya Plajı, Big Chefs’in misafirperverliği ile yeniden hayat buldu.
Şehrin yoğun temposundan, gürültüsünden ve stresinden uzaklaşmak isteyenler için İstanbul’un merkezinde yeniden plajda olmanın keyfini yaşatan Big Chefs Tarabya Plajı, 10:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Plaj kısmına özel restoranı, yanında taşımak istemeyenler için ücretsiz plaj havlusu imkanı, şahsi dolap - duş alanı ve 100 kişilik kapasitesi ile yaz için İstanbullulara hem kolay ulaşılır hem de keyifli bir alternatif sunuyor. İstanbul'da nefes alacak yer kalmadı diyenlerin, Big Chefs Tarabya Plajı ile deniz ve güneşin tadını çıkarmak için artık uzaklara gitmesine gerek kalmayacak!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: