YEŞİLÇAY'I ROMA'DA KİME BENZETTİLER?

Roma II. Türk Film Festivali’nin açılış galasına katılan oyuncu Nurgül Yeşilçay, güzelliğiyle adından söz ettiren Monica Bellucci’ye benzetilince şaşkına döndü.

Magazin

YEŞİLÇAY'I ROMA'DA KİME BENZETTİLER? Gala öncesi düzenlenen kırmızı halı geçişinde boy gösteren oyuncu Nurgül Yeşilçay, kendisini fotoğraflayan muhabirler tarafından İtalyan meslektaşı Monica Bellucci’ye benzetildi. Yeşilçay, kendisine bu durumu aktaran Türk gazetecilere, "Ay inanmıyorum" diye tepki verdi. Bellucci’nin kendisi açısından önemli bir sembol olup olmadığı sorulan Yeşilçay, "Tabii güzellik açısından önemli. Çarpılırız eğer 'Güzel değil' dersek" dedi. Kanal D’de yayınlanan 'Sultan' adlı dizideki aynı isimli karakteri kanıksamaktan ziyade oynadığı rolü sevdiğini söyleyen Nurgül Yeşilçay, Türk filmiyle ilgili yurtdışında festivallerin gerçekleştiriliyor olmasını, "Bence zaten çok iyi yönetmenlerimiz var ve çok iyi festivallerde, çok iyi filmler seyrettiriyorlar. Ferzan da İtalya’da çok tanınan bir insan ve bu festivale ön ayak olması çok önemli. Onun ön ayak olması da zaten İtalyanları Türk Sineması’na dikkat çekmeye çağırıyor" diye konuştu.

Bir İtalyan filminde rol almak isteyip istemeyeceği sorulan Yeşilçay, "Bölge olarak ayırmıyorum aslında. Sevdiğim, hoşlandığım herhangi bir senaryo ile herhangi bir yönetmen ve oyuncularla çalışırım" dedi. Esma ÇAKIR/ROMA, (DHA)

fotoğraflar için tıklayınız
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: