Yeşim Salkım ayrılığın ardından yaşadıklarını anlattı

8 yıllık eşi Hakan Ertaik'ten geçtiğimiz ay boşanan Yeşim Salkım, ayrılık sonrası yaşadığı zor günleri 2. Sayfa programında anlattı. Evliliği bir türlü beceremediğini söyleyen ünlü sanatçı, ayrılık sonrası geceleri otobanda ağlayarak araba kullandığını itiraf etti.

Magazin

Yeşim Salkım ayrılığın ardından yaşadıklarını anlattı Çocuklarına mutsuzluğunu göstermemek için uğraştığını söyleyen Salkım, “Biniyorum arabaya sonuna kadar Lara Fabian açıyorum. Geziyorum, ağlıyorum, dönüyorum. İçimdeki zehri akıtıyorum. Gece geç saatte boş otobanda ağlıyorum.” dedi.

Yeşim Salkım, Hakan Eratik'in boşandıktan hemen sonra sarışın bir kadınla görüntülenmesine ise "Çok bakılacak bir şey göremedim o kızda. Onlardan çok var sokakta… Sadece ben Hakan’a baktım. Sonra Hakan bana mesaj attı. O gece tesadüfen o kızın yanından geçtiğini, yanlış anlamamam gerektiğini söyledi. Ben de bana açıklama yapmak zorunda olmadığını belirttim. O fotoğrafı görünce üzülmedim.” dedi..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: