Yeşim Salkım iddialı konuştu! "Bunu ispatlayacağım!"

Gülben Ergen'le yaşadığı polemikle ilgili konuşan Yeşim Salkım, "Ben kimseyi tehdit etmem. Ben zaten televizyonlarda her şeyi konuşan biriyim. Bu bir onur mücadelesi ve bende onurumun derdindeyim. Bunu ispat edeceğim" dedi.

Magazin

Yeşim Salkım iddialı konuştu! "Bunu ispatlayacağım!" Yeşim Salkım önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Magazin muhabirleriyle ayaküstü sohbet eden Salkım'a Gülben Ergen'le yaşadıkları tartışma soruldu. Son olarak Gülben Ergen, "Çocuklarıma zarar vermesinden korkuyorum" diyerek Yeşim Salkım hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Konuyla ilgili Salkım, “Ben kimseyi tehdit etmem. Ben zaten televizyonlarda her şeyi konuşan biriyim. Bu bir onur mücadelesi ve bende onurumun derdindeyim. Bunu ispat edeceğim" açıklamasında bulundu. Ayrıca bir de "Sansürsüz" adıyla kitap çıkaracağını söyleyen Yeşim Salkım, “Kitabım yakında çıkacak ve çok heyecanlıyım. Kitabımı insanlara anlatmaya çalışıyorum, bu kitapta her şeyi açık, net bir şekilde anlattım" dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: