Yeşim Salkım: Reyting sevdanız başınıza çok iş açacak!

Murat Özdemir’in sosyal medyada paylaştığı papağana işkence videosuna tepki gösterenlerden biri de Yeşim Salkım'dı. "Bize eğitimli televizyoncu lazım" diyen Salkım'ın bu sözlerle Acun Ilıcalı'yı hedef aldığı düşünüldü. Yeşim Salkım'ın "Reyting sevdanız başınıza çok iş açacak!" sözleri ise dikkat çekti.

Magazin

Yeşim Salkım: Reyting sevdanız başınıza çok iş açacak! MasterChef yarışmasından diskalifiye edilen Murat Özdemir’in sosyal medyada paylaştığı papağana işkence videosu sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Bir çok kullanıcı Murat Özdemir'i Emniyet'e şikayet etti ve bunun sonucunda Özdemir gözaltına alındı.

Yeşim Salkım'dan ilkokul fotoğrafı!

Yeşim Salkım'dan ilkokul fotoğrafı!Olaya birçok ünlü isim de tepki gösterdi. Bu isimlerden biri de Yeşim Salkım'dı. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği "Yemekteyiz" ve "Masterchef" isimli programlarda kendisine yer bulan ve bu sayede tanınan Murat Özdemir'le ilgili Salkım çok ağır bir paylaşımda bulundu. İsim vermeden Acun Ilıcalı'yı hedef alan Salkım, "Bize eğitimli televizyoncu ve yapımcı ve reklamcı lazım" dedi.

Yeşim Salkım kimleri hedef aldı?

Yeşim Salkım kimleri hedef aldı?Bir video paylaşan Yeşim Salkım altına da şu cümleleri yazdı:

"Yazık ülkemizi uçuruma sürükleyen insanları alkışlatan zihniyet ve yapımcı ve televizyoncuyum diyen çökmüş sistem bir gün bunun bedelini acı ödersiniz bu Murat denilen kişinin ne derece rahatsız olduğunun ki bu sadece bir örnek adam şiddet ve uyuşturucudan sabıkalıymış ki nasıl olur da bu insanı evlerimize kadar sokuyorsunuz sizin RTÜK burada ne işe yarar sorgulamak lazım .... Ne demiş peygamberimiz her kavım kendi seçtiği idareci tarafından yönetilir nerede eski müzik yarışma tartışma sohbet herkes şöhret derdine düşmüş Allah islah etsin her şeyi Reyting uğruna harcayıp ısıtıp ısıtıp önümüze koydunuz yazık gerçek şu şanslı olmak başka eğitimli olmak başka bize eğitimli televizyoncu ve yapımcı ve reklamcı lazım en önemlisi de sorumluluğunun farkında olan ... Murat Özdemir gibileri görmek istemiyoruz artık yetti"

Video yüklenemedi...Yeşim Salkım kimi şikayet etti?

Yeşim Salkım kimi şikayet etti?Yeşim Salkım: Demet Akalın sanatçı değil!

Yeşim Salkım: Demet Akalın sanatçı değil!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: