Yeşim Salkım, Seren Serengil, Erhan Çelik-Gülben Ergen kavgası büyüdü!

Gülben Ergen'in dün "Yeter" başlığıyla yaptığı paylaşımın ardından Erhan Çelik de suskunluğunu bozdu. Çelik, "Gayrı ahlaki bu durumun taraflarıyla artık yargı önünde hesaplaşacağız" derken, Seren Serengil de "Game Over Gülben" dedi. Bu yapılan paylaşımlara Yeşim Salkım da sayfasından destek verdi.

Magazin

Yeşim Salkım, Seren Serengil, Erhan Çelik-Gülben Ergen kavgası büyüdü! Yeşim Salkım, Seren Serengil, Erhan Çelik, Gülben Ergen arasında yaşanan tartışma şiddetini artırarak büyüyor. Daha önce eski eşi Erhan Çelik de dahil olmak üzere hakkında yorum yapan kişileri mahkemeye vereceğini açıklayan Gülben Ergen dün de Instagram hesabından "Yeter" başlığıyla yaptığı paylaşımda "Günlerdir örgütlü aralıksız bir saldırı altındayım" yorumunda bulundu.

Gülben Ergen,

Gülben Ergen, "Yeter" dedi!



ERHAN ÇELİK SUSKUNLUĞUNU BOZDU!

Gülben Ergen'in bu paylaşımın ardından Erhan Çelik de suskunluğunu bozdu ve sosyal medya hesaplarında yaptığı açıklama ile konu hakkında ilk kez konuştu. Erhan Çelik, "Gayrı ahlaki bu durumun taraflarıyla artık yargı önünde hesaplaşacağız" dedi.

Erhan Çelik de konuştu

Erhan Çelik de konuştu



TRT 1'DEN AYRILDI!

Bu paylaşımın ardından TRT 1’de ana haberleri sunan Erhan Çelik çıktığı yayında programı bıraktığını açıkladı. Sadece kendisinin değil, TRT’nin de artık hedef haline gelmesi iddiası ile görevi bırakacağı söyledi.

Video yüklenemedi...



YEŞİM SALKIM'DAN "ADAMSIN" YORUMU!

Erhan Çelik'in bu paylaşımın altına Yeşim Salkım şu yorumu yaptı: "Adam dediğin.. Rabbim yar ve yardımcınız olsun"

Yeşim Salkım-Gülben Ergen kavgası büyüdü!

Yeşim Salkım-Gülben Ergen kavgası büyüdü!



SEREN SERENGİL, "GAME OVER GÜLBEN" DEDİ!

Instagram hesabı hacklenen Seren Serengil kıyafetilerini tanıttığı hesaptan yaptığı paylaşımla konuya dahil oldu. Erhan Çelik'in paylaşımı sayfasında paylaşan Serengil altına şu cümlerleri yazdı:

"İşte bu kadar Gülben Ergen.... Game over! Neredeyse elbirliği ile sana iftira atıp suç örgütü olduğumuzu iddia edecektin ki ... Olmadı! Erhan Çelik nasıl olsa TRT'de çalışıyor konuşamamasının verdiği rahatlıkla inkar edemediğin evliyken evli bir adamla yasadigin yasak askin detaylarina ben hic girmeyeceğim o detaylar ve deliller sanırım esinde! O masum kız çocuğu dediği senin sevgilinin kızı masum bir kadın dediği de Yasemin hanım.. Şimdi senin arkanda duran seni koruyan herkese selam olsun iftira atiyorduk dimi? Kiskaniyorduk! Sen simdi arabami seren cizdi yesim cizdi bicak salladilar gibi yalanina yalan katacak komikliklerine devam et pazartesi savciliga gidiyoruz butunn kadinlar olarak gidiyoruz sen bir baska cocugu ve anneasini bu kadar uzup cocuklar gulsun diye yi hangi yuzle yapabilicen artik !! Okul acilisinda evliyken evli sevgilinle beraber oturup hangi kadina ornek olucan? Bizlere cok aci cektirdin ama en azindan yasemin hanimin yuvasini kurtaririz belki ... hurriyet gazetesi ve yandaslari size de selam olsun yarin bir manset atarsınız artık Gülben gülsün diye."

Seren Serengil isyan etti:

Seren Serengil isyan etti: "Ben susturuluyorum"



YEŞİM SALKIM'DAN SEREN SERENGİL'E DESTEK!

Yeşim Salkım, Seren Serengil'in yaptığı bu paylaşımı Instagram'ın hikaye bölümünden paylaştı ve üzerine "OYUN BİTTİ!" yazdı.

Gülben Ergen ile Yeşim Salkım mahkemelik oluyor!

Gülben Ergen ile Yeşim Salkım mahkemelik oluyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: