Yeşim Salkım yeni bir kavganın fitilini ateşledi!

İki haftada iki farklı isimle anılan Deniz Seki magazin gündeminden düşmüyor. Yeşim Salkım, Seki'nin aşk hayatı hakkında yorum yaparak yeni bir kavga fitilini ateşledi.

Magazin

Yeşim Salkım yeni bir kavganın fitilini ateşledi! Son iki haftada iki farklı isimle anılan şarkıcı Deniz Seki magazin dünyasında çok konuşulmuştu.

Yeşim Salkım, Seki'nin de karışan aşk hatlarına sessiz kalmadı. Empati Ödülleri Farkındalık geccesine katılan Yeşim Salkım, Deniz Seki’nin son dönemlerde önce Murat Karabova ardından da ayrılık haberi çıktıktan birkaç gün sonra Tayfun Topal ile anılması hakkında konuştu.

Yeşim Salkım'dan Seren Serengil'e sert sözler!

Yeşim Salkım'dan Seren Serengil'e sert sözler!Tayfun Topal’la el ele görüntülenen Deniz Seki için Salkım "Deniz şıpsevdi. Ben öyle sevmem" diyerek yeni bir kavganın fitilini ateşledi.

Deniz Seki ve Murat Karabova'ya büyük şok!

Deniz Seki ve Murat Karabova'ya büyük şok!Yeşim Salkım, "Murat Karabova ile bir aylık bir birliktelikleri vardı. Siz sadece bir haftasını biliyorsunuz. Deniz aşk kadını, güzel aşk şarkıları yazıyor ama aşk öyle bir günlük olmaz. O yüzden yazdığı şarkılara yakışır yaşasın biraz kendisini toparlasın. 40 yaşından sonra adama sen ne yapıyorsun derler. Madara olmaya gerek yok. El alemin dilene düşmeye gerek yok" diye de ekledi.

Deniz Seki'den fotoğraflı yanıt!

Deniz Seki'den fotoğraflı yanıt!

Bunlarda ilginizi çekebilir: