YEŞİM SALKIM'DAN SÜRPRİZ PROJE

Yeşim Salkim, eşi Hakan Eratik ile hazırladıkları bir projeyi ilk kez açıkladı...

Magazin

YEŞİM SALKIM'DAN SÜRPRİZ PROJE Bir Tv programına konuk olan Yeşim Salkım, bir süre önce dünyaevine girdiği eşi Hakan Eratik ile hazırladıkları bir projeyi ilk kez açıkladı.

"Biz eşimle beraber, yaklaşık bir aydır ülkemizin bütün güzelliklerini, güzel aşklarını anlatan 'Efsane Aşıklara Mektuplar' diye bir projeye başladık" diyen Yeşim Salkım, tiyatro sahnelerine döneceğinin müjdesini verdi.

Tiyatro sahnelerinde, kültür merkezlerinde sergilenecek müzikli gösteri hazırladıklarını söyleyen Yeşim Salkım, projeye "Efsanelerin aşklara, aşkların da efsanelere" dönüşebileceği düşüncesinden yola çıkarak "Efsane Aşıklara Mektuplar" ismini verdiklerini belirtti.

Ekim ayı itibariyle, Türkiye'nin hiç bir bölgesini ayırt etmeden tüm bölgeleri gezeceklerini söyleyen Yeşim Salkım, "Bizim ülkemizin zenginliği o kadar çok büyük ki, sanatın içinde ya da haricinde yaşanmış çok güzel aşklar var. Onların içinden ayıkladığımız aşıkların mektupları" diyerek projenin biraz da internet ve teknoloji çağında birbirlerinden uzaklaşan insanlara mektup yazmanın güzelliğini anlatmak olduğunu söyledi.

BİZ HENÜZ EFSANELEŞMEDİK!

Bu arada, Burcu Esmersoy'un müzikli oyun içerisinde, Hakan Eratik ile aşklarından esintiler de olup olmadığı sorusuna Yeşim Salkım, "Yok hayır" diyerek güldü ve "Biz o kadar daha henüz efsaneleşmedik. Bu yarattığımız projede bizimle beraber bir efsane haline gelsin. Amaç bu zaten iyi bir şey yapmak" diye konuştu.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: