"Yeter" dizisi 29. yeni bölüm özeti ve fragmanı

Etkileyici senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla dikkat çekerek büyük beğeni toplayan "Yeter"in 29. Bölümünde heyecan doruğa çıkacak.

Dizi Galeri

"Yeter" dizisi 29. yeni bölüm özeti ve fragmanı Yapımcılığını Koliba Film-Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Vilmer Özçınar ve Nalan Merter Savaş’ın kaleme aldığı YETER’de, Pelin Karahan, Yurdaer Okur başrolleri paylaşıyor. Dizide, Ekin Türkmen, Hazım Körmükçü, Wilma Elles, Tolga Evren, Rüçhan Çalışkur, Ayşin Yeşim Çapanoğlu, Fatih Koyunoğlu, Selen Domaç, Cenk Torun, Doğancan Sarkaya, Eliz Neşe Çağın, Sibel Şişman, Hakan Ummak, Mahmut Gökgöz gibi isimler de rol alıyor.

"Yeter"in yeni sezon ilk bölümünün, 29. Bölümünün özeti ise şöyle:

Köyde hayatı içinden çıkılmaz hale gelen Aylin; ona uzanan yardım elini güvenmese de geri çeviremez. Çocuklarıyla beraber çıktıkları bu yeni yolculuk onları bir bilinmeze götürmektedir. Bir anda kendini tanımadığı bir dünyanın içinde bulur.

Yekta’nın değişip değişmediğimden emin olamayan Aylin, bu konuda inandığı ve güvendiği tek kişiden yardım isterken, Yekta ise, Zafer’in izini sürerek Aylin’lere adım adım yaklaşmaktadır.

Aylin ve çocukları özgürlüğüne kavuşturmak için kendi hayatından vazgeçen Zafer, Yekta ile gizli bir savaşa girer. Bu sefer güç ondadır. Ve bu gücün tadı baş döndürücüdür. Diğer yandan Miray, Aylin olduğunu bilmediği gizemli okuyucusuyla buluşmaya hazırlanır.

"Yeter"in 29. Bölümü 6 Ekim Perşembe 20.00’de ATV’de.

İşte yeni bölümden kareler;
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Yeter 29. bölüm fragmanı

Video yüklenemedi...Yeter 29. bölüm 2. fragman

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: