'YETİM' MESAJI YASAK AŞKI NOKTALADI

Asuman Krause, yasak aşkı İsmail Tunçbilek'in eşi Gamze Hanım'dan aldığı 'Çocuğumun yetim kalmasını istemiyorum' mesajı üzerine 'Ben de yetimim' deyip ilişkisini bitirdi!..

Magazin

'YETİM' MESAJI YASAK AŞKI NOKTALADI HÜSNÜ'NÜN SAZ ARKADAŞI
Hüsnü Şenlendirici ve Aytaç Doğan'la çıkardıkları 'Taksim Trio' albümüyle adını duyuran müzisyen İsmail Tunçbilek ile yasak aşk yaşadığı manken Asuman Krause ayrıldı! Ayrılığın nedeni ise Tunçbilek'in eşi ve çocuğunun annesi Gamze Hanım'ın Krause'nin telefonuna yolladığı bir kısa mesaj! Gamze Hanım, eşini nasıl geri kazandığını şöyle anlattı:

ASUMAN DOĞRUYU YAPTI
'Asuman ile eşimin ilişkisini öğrendiğimde yeni doğum yapmıştım. Nazire Şenlendirici gibi gazetelere konuşmadım. Sadece Asuman'a bir mesaj çektim. 'Ben yetimim. Çocuğum da yetim olmasın. Yetim ahı alma?' dedim. Asuman, İsmail'e 'Eşin bana mesaj attı; ben de yetimim ve babasız olmanın ne demek olduğunu biliyorum' deyip ilişkiyi bitirmiş. Asuman'ı takdir ediyorum, en doğru şeyi yaptı...' (Günaydın)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: