Yiğit İzik o sözlere sert çıktı

Eşine 'Annesi gibi' denen Yiğit İzik: 'Herkes haddini bilecek'

Magazin

Yiğit İzik o sözlere sert çıktı Survivor 2017 Gönüllüler takımından erken elenen isimlerden biri Yiğit İzik. Yarışma performansının çok iyi olmaması nedeniyle takım arkadaşı Volkan tarafından ismi söylendi ve elenmişti. İzmir'de yaşayan genç yarışmacı instagram'dan paylaştığı fotoğraf ile magazin gündemine oturdu. Eşi Aslıhan Bilge İzik ile fotoğrafını paylaşan Yiğit İzik'e hayranları, "fotoğraftaki kişi annen mi?" diye sormuştu.

Yiğit İzik bu yorumlar üzerine sessizliğini bozdu. İzik, eşi Aslıhan Bile İzik hakkında yorum yapanlara instagram üzerinden tokat gibi cevap verdi, eşinin arkasında durdu.

Miss&Mr Model Of Turkey 2009 birincisi olan Yiğit İzik 2 yıldır Aslıhan Bilge İzik ile evli.

Hayranları tarafından, "evliymiş, annesi gibi" yorumlar yapılsa da Yiğit İzik eşine hayran olduğunu bir kez daha dile getirmişti.

Yorumların ardı arkası kesilmeyince Yiğit İzik kendi instagram hesabından eşi Aslıhan Bilge İzik ile birlikte bu fotoğrafı paylaştı. Ardından tokat niteliğinde cevap verdi.

İŞTE YİĞİT İZİK'İN O PAYLAŞIMI;
"Bir sabah uyanırsınız; ya bir 'keşke' sinizdir yada bir 'neyse'... ve gün biter; ya 'her şey'sinizdir yada'hiç kimse'... Ben onunla herşey olmayı seçtim.. Kendimle ilgili eleştiriye her zaman açığım ama eşimle ilgili yorum yaparken herkes haddini bilecek.."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak:internethaber.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: