'YIKILMADIM, AYAKTAYIM!'

Ünlü manken Tuğba Özay, hapis yattığı üyesi olduğu CHP'den hiç destek görmediğini sitemkar bir üslupla itiraf etti.

Magazin

'YIKILMADIM, AYAKTAYIM!' Tuğba Özay, 2007 yılında yeraltı dünyasının ünlü isimlerini hedef alan ve ‘Rulet’ adı verilen bir operasyon çerçevesinde, ‘örgüte yardım’ suçlamasıyla gözaltına alınmış ve tutuklanarak cezaevine yollanmıştı. 167 gün boyunca cezaevinde kalan Özay, internet sitesinin tanıtımında yaşadığı o sürece dair ilginç açıklamalar yaptı. HT Magazin’e konuşan Özay, hapiste bulunduğu süre zarfında üyesi olduğu CHP’den hiç destek almadığını itiraf etti. “Hapis yattığınız dönemde partinizden ihraç edildiğiniz doğru mu?” sorusunu yanıtlayan Özay, “Hayır ihraç edilmedim ama hiç destek görmedim” dedi. CHP’deki üyeliği devam eden ünlü manken, yakın gelecekte siyasetle ilgili bazı projelerini hayata geçireceğini, dolayısıyla şimdi çok fazla konuşmak istemediğini söyledi.

‘BEN SAĞLAM DUVARIM’
Özay sözlerini şöyle sürdürdü: “Ben hapisteyken bazı siyasetçiler hakkımda atıp tutuyor, türlü türlü yanlış beyanatlar veriyor, insanların kafasını karıştırıyorlardı. Görüyorum ki şimdi kendileri yok oldu. Hiçbiri partilerinde değiller. Ama ben sağlam duvarım öyle kolay kolay yıkılmam”...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: