Yılanların Öcü 26. bölüm: Kamuran ve Şerife nikah masasında!

Fakir Baykurt’un ünlü eseri “Yılanların Öcü”nden televizyona aktarılan Koliba Film imzalı dizi, Show TV ekranlarında ilgiyle izleniyor..

Dizi Galeri

Yılanların Öcü 26. bölüm: Kamuran ve Şerife nikah masasında! Anadolu’nun keşfedilmemiş güzellikleri ile dolu ücra bir köyündeki insanların yaşamından kesitleri ve aşkları anlatan dizinin yapımcılığını Koliba Film-Ata Türkoğlu üstleniyor.

Senaryosunu Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturuyor. Müzikleri Kalan Müzik yapıyor.

Yılanların Öcü’nde, başrolleri, Cemal Toktaş, Hande Soral, Ahmet Varlı ve Rüçhan Çalışkur paylaşıyor. Cemal Şan’ın yönettiği dizide, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Ceyda Kasabalı, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet, Sibel Şişman, Erden Alkan, Aycan Koptur da rol alıyor.

Yılanların Öcü’nün 11 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak 26. Bölümünün özeti ise şöyle;

“Bayram ve Fatma birlikte olmuşlardır. Artık onları ayırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.Necip’i öldürtmeye kalkan Kamuran, Fatma’nın Bayram ile birlikte olduğunu öğrenir. Bu durum karşısında Necip’i öldürtme planında değişiklik yapar. Bir taşla iki kuş vuracaktır.
Fatma, tarlanın babasına ait olup olmadığını, Hüsnü’nün hile ile tarlayı üstüne alıp almadığını araştırmaktadır. Şerife, bebeğini düşürdüğünü kimseye söylememesi karşılığında, anne ve babasından gizli olarak, ona yardım edecek midir?
Sonunda Kamuran ve Şerife’nin nikah günü gelir çatar. Yıllardır istediği mutlu sona yaklaşan Şerife sevinçten havalara uçuyordur. Fakat Kamuran hem onun hem de herkesin hayatını karartacak planı istediği gibi sonuçlanacak mıdır?”

YAPIMCI- Ata Türkoğlu-Koliba Film

YÖNETMEN-Cemal Şan

SENARYO- Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu

OYNAYANLAR- Cemal Toktaş, Hande Soral, Ahmet Varlı, Rüçhan Çalışkur, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Ceyda Kasabalı, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet ve Erden Alkan, Aycan Koptur.

MÜZİK- Kalan Müzik

YAYIN TARİHİ- 11 Mart Çarşamba 20.00 SHOW TV

Bunlarda ilginizi çekebilir: