Yılanların Öcü'nde Fatma'nın karar ne olacak?

Fakir Baykurt’un ünlü eseri “Yılanların Öcü”nden televizyona aktarılan Koliba Film imzalı dizi, Show TV ekranlarında ilgiyle izleniyor..

Magazin

Yılanların Öcü'nde Fatma'nın karar ne olacak? Anadolu’nun keşfedilmemiş güzellikleri ile dolu ücra bir köyündeki insanların yaşamından kesitleri ve aşkları anlatan dizinin yapımcılığını Koliba Film-Ata Türkoğlu üstleniyor.

Senaryosunu Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturuyor. Müzikleri Kalan Müzik yapıyor.

Yılanların Öcü’nde, başrolleri, Cemal Toktaş, Hande Soral, Ahmet Varlı ve Rüçhan Çalışkur paylaşıyor. Cemal Şan’ın yönettiği dizide, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Gonca Yakut, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet, Sibel Şişman ve Erden Alkan da rol alıyor.

Yılanların Öcü’nün 10 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak 14. Bölümünün özeti ise şöyle;

“Hüsnü, ne yaparsa yapsın Fatma’dan vazgeçmeyen Bayram’a iyi bir ders vermeye, bunun için onu can evinden vurmaya, kardeşi Ayşe’yi kullanarak kız kaçırmanın ne demek olduğunu ona göstermeye kararlıdır . Yaptığı hain plan umduğu gibi işleyebilecek midir?

Kardeşinin sağlığına kavuşması için Kamuran’a, Bayram’dan uzak durma sözü verip, aşkı ve kardeş sevgisi arasında sıkışıp kalan Fatma, hangi kararı verecek? Kamuran’ın sinsi planları, Fatma’nın Bayram’a duyduğu aşkı alt etmeyi başaracak mı?

Bunlarda ilginizi çekebilir: