Yılanların Öcü'nde gerçek açığa çıktı!

Çarşamba akşamlarının fenomeni Yılanların Öcü, bu hafta yine birbirinden sürpriz gelişmeleriyle izleyicileriyle buluştu. Koliba Film imzalı dizi, heyecan dolu bölümüyle dün akşam herkesi Show TV ekranına kilitledi.

Dizi Galeri

Yılanların Öcü'nde gerçek açığa çıktı! Yılanların Öcü’nün dün akşam Show TV’de yayınlanan yeni bölümünde; Yeni evlendiği Bayram’ın kendinden neden uzak durduğunu anlamaya çalışan Hatçe, kocasının gönlünün başkasında olduğunu anladı. Tarlada Fatma ile karşılaşan Bayram ise, Fatma’nın rahatsızlandığını farkederek peşinden koştu. Fatma’yı hastaneye yetiştiren Bayram, sonunda Fatma’nın hamile olduğu gerçeğini öğrendi.

Fatma’nın hamile olduğunu öğrenen Bayram bundan sonra ne yapacak ? Hatçe, Fatma ve Bayram ile ilgili bu gerçeği öğrenecek mi ? Haceli, Fatma ve Bayram’ı bir arada görünce ne yapacak ? Hepsi Yılanların Öcü’nün Çarşamba akşamı Show TV’de yayınlanacak yeni bölümünde cevabını bulacak.

Yönetmenliğini Cemal Şan’ın üstlendiği Yılanların Öcü’nün güçlü oyuncu kadrosunda; Cemal Toktaş, Hande Soral, Ahmet Varlı, Rüçhan Çalışkur Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Ceyda Kasabalı, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet, Sibel Şişman, Aycan Koptur ve Gözde Çığacı rol alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: