Yılanların Öcü'nde gerçekler açığa çıkacak mı?

Çarşamba akşamlarının iddialı dizisi Yılanların Öcü, bu hafta yine sürpriz gelişmeleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Koliba Film imzalı dizi, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam Show TV’de !

Dizi Galeri

Yılanların Öcü'nde gerçekler açığa çıkacak mı? Yılanların Öcü’nün yeni bölümünde; Bayram’ın Hatçe ile evlenmesi Fatma’yı yıkmıştır.

Fatma uğruna büyük fedakarlıklar yapan Haceli, onun hala Bayram için üzülmesini hazmedememektedir. Haceli, Fatma’nın gerçekten karısı olmasını istiyordur artık. Ama hem Fatma hem de Haceli yaptıkları fedakarlıkla arzuları arasında sıkışıp kalır.

Şerife’nin amacı ise Kamuran’ın karısı olmak değil, Kamuran’ı cezalandırmaktır. Kamuran’dan intikam almak için Fatma’dan yardım ister.

Hatçe, yeni evlendiği Bayram’ın kendinden neden uzak durduğunu anlamaya çalışmaktadır. Hatçe, kocası Bayram’ın hala Fatma’yı sevdiğini öğrenecek midir?

Yönetmenliğini Cemal Şan’ın üstlendiği Yılanların Öcü’nün güçlü oyuncu kadrosunda; Cemal Toktaş, Hande Soral, Ahmet Varlı, Rüçhan Çalışkur Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Ceyda Kasabalı, Burak Can, Nalan Örgüt, Süleyman Karaahmet, Sibel Şişman, Aycan Koptur ve Gözde Çığacı rol alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: