Yılanların Öcü'nde hain planlar!

Kamuran, Fatma'nın yerini hiç ummadığı birinin yardımıyla öğreniyor!

Magazin

Yılanların Öcü'nde hain planlar! Ekranların fenomen dizisi Yılanların Öcü, bu hafta yine heyecan dozu yüksek bir bölümle izleyicileri ile buluşacak. Koliba Film imzalı dizi, Çarşamba akşamı sürprizlerle dolu yeni bölümü ile Show TV’de!


Yılanların Öcü’nün yeni bölümünde; Bayram ve Fatma’nın nereye kaçtığını öğrenmek için çabalayan Kamuran, eziyet edip sorguladığı Irazca’nın yanında köylüleri görünce savaşını başlatır. Bunun hesabını kendi yöntemleriyle soracaktır.


Fatma’ya yaptıklarının vicdani hesaplaşmasını yaşayan Hüsnü Kahya, kızı Şerife ile ilgili gerçekleri öğrenebilecek midir? Kamuran, Şerife’nin karnındaki çocuktan kurtulmak için haince planlar kurmaya başlar. Delicesine aradığı Fatma’nın yerini ise hiç ummadığı birinin yardımıyla öğrenir. Şimdi köyde ve konakta herkes merak etmektedir. Bayram ve Fatma’nın mutluluğuna Kamuran engel olabilecek midir?


Yılanların Öcü, Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümü ile Show TV’de!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: