Yılanların Öcü'nde tansiyon yükseldi!

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Yılanların Öcü’nde, tansiyon her geçen bölümde daha da yükseliyor. Koliba Film imzalı dizi, dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile izleyicilerini yine ekrana kilitledi.

Magazin

Yılanların Öcü'nde tansiyon yükseldi! Ekranların fenomen dizisi Yılanların Öcü’nün dün akşam yayınlanan yeni bölümünde; Hüsnü, ne yaparsa yapsın Fatma’dan vazgeçmeyen Bayram’ı can evinden vurmaya karar verdi. Kardeşi Ayşe’yi kullanarak kız kaçırmanın ne demek olduğunu Bayram’a göstermeye çalışan Hüsnü, hiç ummadığı bir durum ile karşılaştı. Heyecan dolu bu sahneler, dün akşama damgasını vurdu.

Karşısında Bayram’ı bulan Hüsnü’nün tepkisi ne olacak? Hüsnü’yü, kardeşi Ayşe’ye saldıranların yanında bulan Bayram’ın intikamı nasıl olacak? Kardeşinin sağlığına kavuşması için Kamuran’a, Bayram’dan uzak durma sözü verip, aşkı ve kardeş sevgisi arasında sıkışıp kalan Fatma, hangi kararı verecek?

Hepsi Yılanların Öcü’nün Çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümünde cevabını bulacak...

video için tıklayın
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: