Yılbaşı alışveriş festivali

16 Aralık Pazartesi günü gerçekleştirilen yeni yıl festivaline ev sahipliğini Fatma Topaloğlu ve İnci Koparan yaptı. 65 firmanın stand açtığı organizasyonda birçok ünlü isim dikkat çekerken, organizasyonun gelirleri bir sosyal yardımlaşma vakfına bağışlandı.

Yaşam

Yılbaşı alışveriş festivali Sabah saat 10:00 da başlayan, alışveriş festivali aksam 20:00'a kadar sürdü. Organizasyonda, Bircan Kaymak Emel Yıldırım, Feryal Gülman, Meltem Demir, Aslı Hünel, Elçin Dağlaroğlu, Aypen Telci, Onep Estetik gibi markaların stant açtığı festivalde konuk izdihamı yaşandı.

Artemisia medya grubu güne damgasını vurdu. Artemisia medya, Medya ve basın danışmanlığı yaptığı, okçu Triko, sandık home ve star Life abiye olarak festivale 3 Stand ile katıldı. Artemisia medya yönetim kurulu başkanı Bircan Kaymak “2019’un sonlarına yaklaşırken, yeni yılı PR yaptığım şirketler adına bu organizasyonda stantlar alarak yerimizi aldık, hem yararı yardım kuruluşlarına gideceği için hemde yeni projelerimizin alt yapısı olarak katıldık. 2020’ye bomba gibi geliyoruz. Tanıdığınız dizi oyuncuları ve birçok ünlü isim ile sürpriz Marka evlilikleri yaparken, artık alışık olmadığınız reklam tarzı ile medya’ya yeni bir soluk getireceğiz bomba gibi geliyoruz.” dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: