Yılbaşı Hindileri Nezih Kebap ile evlerin sofralarında

Boğazın Anteplisi Nezih Kebap Yuvalama yılbaşında da lezzet elçiliğine devam ediyor. Nezih için Kandıra da yetiştirilen hindiler Nezih ile hem evlere giriyor hem boğaz da kurulan yılbaşı sofrasının baş davetlisi oluyor

Diğer Haberler

Yılbaşı Hindileri Nezih Kebap ile evlerin sofralarında Yılbaşı sofralarının baş davetlisi hindi, boğazın Anteplisi Nezih Kebap Yuvalama yorumuyla sunuluyor. Kandıra’ da özel olarak yetiştirilen hindilerle hazırlanan hindi dolması Nezih Kebap yorumuyla bu yılbaşında evlerin sofralarında yer alıyor. Ayrıca Nezih Kebap Yuvalamanın boğaza karşı kurduğu sofraların da baş davetlisi olarak sunuluyor. Ortalama 5 kg'lık hindiler karamelize edilmiş kestane ve ciğerli iç pilav ile dolduruluyor. Odun fırınında nar gibi kızardıktan sonra beybipatates ile sunularak yeni yıl sofrasında ki yerini alıyor.

Antep lezzetleri yılbaşı akşamını ziyafete dönüştürüyor

Nezih Kebap yuvalama yılbaşı akşamını yöresel lezzetleriylede ziyafete çeviriyor. Doğal ürünler ve geleneksel metotlara bağlı kalınarak hazırlanan 40 çeşit kebabın ve 100 çeşit yemeğin bulunduğu zengin menüsüyle misafirlerini yeni yıla girerken boğazın kenarında ağırlamaya hazır. Trakya’nınve Balıkesir’ in kıvırcığından hazırlanan etler kuyruk yağı olmaksızın lezzetli kebaplara ve Antep yemeklerine dönüşüyor.Yemeğin sonunda ise Antep’ in baklavası, katmeri, kadayıfı misafirlerde unutulmaz tatlar bırakırken yeşilin en güzeli hali Antep boz iç fıstık bu lezzete lezzet katıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: