Yılbaşı konserine özel uçakla gitti!

Cover çalışmalarıyla hem Türkiye’de hem de Almanya’da müzik listelerine damgasını vuran Uriel, yeni yılı sahnede karşıladı. Almanya’daki özel bir partide sahneye çıkan sanatçı, konser alanına özel uçakla gitti.

Kültür-Sanat

Yılbaşı konserine özel uçakla gitti! “Kaybolan Yıllar”, “Gelen Gideni Aratır”, “Masum” ve “Nerdesin” şarkılarına yaptığı cover çalışmalarla 2021’e damgasını vuran Uriel, yılı muhteşem bir konserle uğurladı. Avrupa’nın çeşitli yerlerinde verdiği konserleri yoğun ilgi gören başarılı sanatçı, yılbaşı geccesi Almanya’nın en büyük mekanlarından birinde düzenlenen özel partide sahneye çıktı.

HAVADA HEYECANLI DAKİKALAR

Uriel, Almanya’nın Kiel şehrindeki mekana gitmek için hava yolunu kullandı. Ünlü yıldız, şehre özel uçakla gitti. Pilot Frank Cosari yönetiminde Aschaffenburg’den havalanan uçak, Uriel’e heyecan yüklü dakikalar yaşattı. Uriel, büyük ilgi gören konserinde de şarkılarıyla coşkuyu zirveye taşıdı.

2022 MÜJDESİ

Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesi bulunan Uriel, sevenlerine yeni yıl müjdesi de verdi. “Eğrisi Doğrusu” cover’ının çok yakında dijital platformlarda yayınlanacağını duyuran Uriel, hemen ardından başka sürprizlerle dinleyicilerinin karşısına çıkacağını açıkladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: