Yılbaşı öncesi güzellik önerileri!

Yeni yıla girmeden önce güzelleşmeye ne dersiniz? İşte yüzünüze yaptırabileceğiniz işlemler ve zamanları!

Kadın

Yılbaşı öncesi güzellik önerileri! Yeni yıla artık sayılı günler kaldı ve heyecan hepimizi sarmış durumda. Peki siz bu özel gecceye hazır mısınız? Yılbaşı öncesi yapabileceğiniz güzellik önerilerini ele aldık ve sizler için yapılabilecekleri hazırladık. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Reha Yavuzer, cildiniz için yapılabilecek işlemleri ve zamanlamalarını anlattı. İşte yılbaşı öncesi güzellik önerileri!

YILLARIN YORGUN ETKİSİNDEN BOTOKS İLE KURTULUN

Yılların etkisi ve yoğun iş temposuyla birlikte, kaşlarınızın arasındaki çizgilerde ne yazıkki belirginleşmeye başlıyor. Kaşların arasındaki bu çizgilere hem yıllar hem çevresel koşullar neden olabildiği gibi aynı zamanda mimikler de bu çizgilere neden olmaktadır. Bu çizgilerle yeni yıla girmek zorunda değilsiniz. Botoksla yüzünüze daha dinç ve genç bir görünüm kazandırabilirsiniz. Botoks sadece yüzdeki çizgileri yok etmekte işe yaramayıp aynı zamanda koltukaltı terlemesini de yok etmektedir. Botoks uygulamasını yılbaşından 10 gün önce yaptırmanızda fayda var. Etkinin tam olarak oturabilmesi için ortalama geçen süre 7-10 gündür.

NEM ENJEKSİYONU İLE DERİ KALİTENİZİ KORUYUN

Nem enjeksiyonu deri kalitenizi korumaktadır. Bu uygulama cildinizin altının su tutmasını sağlamakta ve cildinizin elastikiyetini arttırmaya yarar sağlayan bir uygulamadır. Tek bir seferlik uygulama ile 9-10 aya kadar etkinlik elde edebilirsniz. Bu uygulamayı düzenli olarak kullanan kişilerin cildinin 3 yıla kadar genç kaldığı tespit edilmiştir.

RENEFACİAL CİLT BAKIMI İLE DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

Güzelliğin ilk anahtarı cilttir. Bu nedenle cildinizi korumaya özen göstermelisiniz. Profesyonel bakım yaptırmakta fayda var. Derinin üst tabakasının temizleneceği, nemlendirici ve besleyicilerin derin tabakalara inmesini sağlayan bu bakım derinizin zaman içerisinde kaybettiği ışıltıyı ve rengi size geri vererek belki de güzelliğiniz için en önemli adımı atmanızı sağlayacaktır. Özel ürettirilmiş solüsyonlar ve vakumla gerçekleştirilen RenéFacial yaklaşık 30 dk’lık ağrısız bir uygulama. Yılbaşından yaklaşık 1 hafta öncesine kadar haftada 3-4 kez yapıldığında maksimum etki görülecektir.

VİTAMİN ENJEKSİYONLARI İLE CİLDİNİZE PARLAKLIK KAZANDIRIN

Yılbaşından 2 hafta öncesine kadar yaptıracağınız bir diğer güzellik sırrı ise vitamin enjeksiyonudur. Vitamin enjeksiyonları ile cildiniz daha parlak ve canlı görünecektir.

Bunlarda ilginizi çekebilir: