Yılbaşında hangi burç nasıl makyaj yapmalı?

Yeni yılda tüm gözleri üzerine çekebilmenin bir sırrı da burcuna göre tercih edeceğiniz makyajınızda saklı. İşte yeni yılda hangi burç nasıl makyaj yapmalı sorusunun detayları...

Kadın

Yılbaşında hangi burç nasıl makyaj yapmalı? Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan burçlar, her alanda olduğu gibi söz konusu güzellik olduğunda da ön planda. Hava, su, ateş ve toprak grubu burçları için bu önerileri dikkate alarak makyaj yaparsanız, günün göz kamaştırıcı kişisi siz olabilirsiniz...

İddialı ateş grubu tercihini kırmızı ve siyahtan yana kullanmalı
Ateş grubunda yer alan ve iddialı görünmeyi seven Koç, Aslan ve Yay burcu kadınlarına, gözlerin ve dudakların ön planda olacağı belirgin ve koyu tonlarda bir makyaj öneriyoruz. Özellikle kırmızı ve siyah tonlarını kullanmak, sizin için en ideal seçim olacaktır.

Özgürlüklerine düşkün hava grubu burçları yüz hatlarını öne çıkarmalı
Genel olarak oval yüz hatlarına sahip olan İkizler, Terazi ve Kova burcu insanları, kaşlarını ön plana çıkararak dikkat çekici bir görünüme kavuşabilir.

Pastel tonlarının hakimi toprak burçları
Sadelikten yana oldan Boğa, Başak ve Oğlak burçları, pastel tonlarını en sık kullanan burçlar olma özelliği taşıyor. Yılbaşında da bu seçiminizi sürdürerek en iddialı kişilerden biri olabilirsiniz.

Su grubunun tercihi romantik bir makyaj
Duyguların burçları olan Yengeç, Balık ve Akrep’in toplandığı su grubunda ise makyaj tarzı olarak romantiklik hakim. Toprak grubu gibi sadelik ve duruluktan hoşlanan su grubu burçlarına, yuvarlak yüz hatlarını ortaya çıkaracak soft tonlarda bir makyaj uygulaması önerilir.

Bunlarda ilginizi çekebilir: