YILDIZ FUTBOLCU KİMİNLE BİRLİKTE?

Yeşil sahaların yıldız oyuncusu, yeni bir aşka yelken açtı.

Magazin

YILDIZ FUTBOLCU KİMİNLE BİRLİKTE? Bursaspor'un yeşil sahalardaki hızından çok özel hayatındaki hızıyla gündemden düşmeyen genç yıldızı Sercan Yıldırım, yeni aşka yelken açtı.

Rus manken sevgilisi Yana'dan ayrıldıktan sonra Sercan'ın çok meşhur bir dizide oyuncu olduğunu söylediği, ancak ismini sır gibi sakladığı yeni sevgilisinin Kavak Yelleri'nin Leyla'sı Ceyda Ateş olduğu öne sürüldü.

Sercan, "Yeni bir ilişkim var ve çok mutluyum. Kız arkadaşım ünlü bir dizi oyuncusu fakat şu anda ismini gizli tutuyorum" dedi. Ancak yeni sevgilisinin ismini sır gibi sakladı. Yıldız futbolcu, geçtiğimiz günlerde 20 yaşındaki Rus manken Yana aşkı ile gündeme gelmişti.

Bursa'daki bir alışveriş merkezinde Rus mankenle görüntülenen Sercan Yıldırım, bu kez Ceyda Ateş nam-ı diğer "Zehirli sarmaşık Leyla" ile Bursa'daki bir AVM içinde bulunan güzellik merkezinin açılışında Vahe Kılıçarslan aracılığıyla tanıştı. Kısa sürede samimi olan Sercan Yıldırım ve Ceyda Ateş'in görüşmelerini internet ve telefon aracılığıyla sürdürdüğü, antrenman ve maç olmadığı günlerde İstanbul-Bursa arasında mekik dokuyan Sercan'ın, yeni sevgilisiyle basından uzak mekanlarda buluştuğu öne sürüldü.

Uğur USLUBAŞ / BURSA (AHT)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: