Yıldız Tilbe iddialara yanıt verdi!

Yıldız Tilbe, geçtiğimiz hafta çıkan “Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları” albümünün hazırlık aşamasında, sanatçıların arasında bazı polemikler yaşandığına dair çıkan haberlere yanıt verdi.

Magazin

Yıldız Tilbe iddialara yanıt verdi! Yıldız Tilbe, Hande Yener ile Demet Akalın’ın en başından aynı CD’de olmama şartı koştukları yönündeki haberlerle ilgili, “Kişilerin birbiri ile polemiği olabilir. Ama söz konusu işimiz olunca polemikleri bir yana bıraktık. Herkes kendi şarkısını söyledi, polemik falan olmadı” dedi.

Albümde yer almayan birçok sanatçı için ise Yıldız Tilbe şu sözleri dile getirdi: "Tarkan'ı istiyorduk, ama olmadı. Öyle yeni şarkı falan istemedi. Önce olmak istedi ama sonra olamadı. Hadise de olmak istedi ama olamadı. Ajda Hanım da öyle. İstediler ama olamadılar. Sebebini bilmiyorum. Herkes bana soruyor, bana şarlıyor bu durum hakkında. Kişilerin kendilerine sorarsanız daha iyi olur. "

Yıldız savaşları!

Yıldız savaşları!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: