Yıldız Tilbe kendine hediye edilen halının üzerine yattı!

Şarkıcı Yıldız Tilbe, Utaş Uşakspor'un 2018-2019 sezonu açılış geccesinin konuğu oldu, sahnede kendisine hediye edilen Uşak halısının üstüne yattı.

Magazin

Yıldız Tilbe kendine hediye edilen halının üzerine yattı! Uşaklı taraftarlar, Utaş Uşakspor'un şampiyon olup 2.Lig'e yükselmesi halinde şehirlerinde Yıldız Tilbe'yi görmek istediklerini Başkan Cahan'a ilettiler. Gelen yoğun taleplere kayıtsız kalamayan Cahan, Yıldız Tilbe'yi Uşaklarla buluşturacağına dair söz verdi ve sözünü tuttu.

On binlerin meydanı hıncahınç doldurduğu konserin başlangıcında bir anda bastıran sağanak yağışa rağmen meydanı terk etmeyen konuklar, tabureleri yağmurdan korunmak için başlarına koyarak renkli anlara sahne oldular. Utaş Uşakspor futbolcuları ve teknik ekibin tam kadro yer aldığı konserde Yıldız Tilbe, birbirinden güzel şarkılarını hayranlarıyla birlikte hep bir ağızdan seslendirdi. Konser öncesinde sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Uşak halılarına hayran olduğunu dile getiren Tilbe'ye, Başkan Cahan Uşak halısı ve Utaş Uşakspor forması hediye etti. Sanatçı, sahnede hediye halısının üzerine yatarak gecceye damgasını vurdu. İsminin yazılı olduğu 64 numaralı Utaş Uşak formasını da giymeyi ihmal etmeyen Yıldız Tilbe, formayı konser sonuna kadar çıkarmadı.


Yıldız Tilbe'nin çorapları olay oldu!

Yıldız Tilbe'nin çorapları olay oldu!Yıldız Tilbe rekor kırdı!

Yıldız Tilbe rekor kırdı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: