Yıldız Tilbe rekor kırdı!

39 sanatçının seslendirdiği ‘Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkılar’ albümü, bir haftada rekor kırdı. Tilbe’nin bir haftalık CD satışından albümün masraflarını çıkardığı iddia ediliyor.

Magazin

Yıldız Tilbe rekor kırdı! Yıldız Tilbe’nin heyecanla beklenen ‘Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkılar’ albümü kısa sürede piyasaya hızlı bir giriş yaptı. 39 sanatçının seslendirdiği 39 şarkının yer aldığı ‘Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkılar’ isimli projesi, ‘Volume 1’ ve ‘Volume 2’ olarak iki ayrı albümde, toplamda dört CD olarak raflardaki yerini aldı.

Tilbe'nin 'Yıldızlı Şarkılar' albümü bir haftada gibi kısa bir sürede 110 bin CD satarak piyasanın zirvesine yerleşti.

Yıldız savaşları!

Yıldız savaşları!‘Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkılar Volume 1’de Aleyna Tilki feat. Emrah Karaduman, Asil Gök, Bahadır Tatlıöz, Berkay, Cem Belevi, Ceylan Ertem, Demet Akalın, Deniz Seki, Derya Uluğ, Ece Seçkin feat. Ozan Doğulu, İrem Derici, İntizar, Koray Avcı, Kutsi, Linet, Mabel Matiz, Merve Özbey, Murat Dalkılıç, Mustafa Ceceli ve Niran Ünsal yer aldı.

Yıldız Tilbe'den sert çıkış!

Yıldız Tilbe'den sert çıkış!Projenin ikinci albümü olan ‘Volume 2’de ise Edis, Emre Kaya, Elif Kaya, Ferhat Göçer, Gülşen, Hakan Altun, Hande Yener, Işın Karaca, İlyas Yalçıntaş, Oğuzhan Koç, Röya, Selim Çaldıran, Serdar Ortaç, Serkan Kaya, Sibel Can, Simge Sağın, Zara ve Zerrin Özer’in seslendirdiği şarkılar bulunuyor.

Albümü çıkaran iki plak şirketinin Yıldız Tilbe’nin satış rekorunu pasta keserek kutladığı ifade edildi.

Yıldız Tilbe iddialara yanıt verdi!

Yıldız Tilbe iddialara yanıt verdi!

Bunlarda ilginizi çekebilir: