Yıldız Tilbe Sahne İstanbul'da hayranlarını coşturdu!

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe önceki gecce BVS Group’a ait ‘Sahne İstanbul’da fırtınalar estirdi

Diğer Haberler

Yıldız Tilbe Sahne İstanbul'da hayranlarını coşturdu! Yıldız Tilbe, yaklaşık 500 kişinin doldurduğu ve otoriteler tarafından ‘Avrupa’nın en iyi gecce kulübü’ olarak gösterilen mekanda pop, arabesk ve halk müziğinin yanı sıra Türk sanat müziği eserleri de söyledi.

Şarkı aralarında seyirciyle konuşan Yıldız Tilbe yeni albümü ‘Şivesi Sensin Aşkın’ın çok beğenildiğini belirterek şunları söyledi:

“Gittiğim her yerde tebrik almak hoşuma gidiyor. Bazen internette yolunu şaşıranlar da oluyor ama mühim değil.
Şarkılarıma yansıttığım güzelliğim bazılarının akıllarını bozuyor, bir de beni görselerdi ölürlerdi. Ama mühim olan iç güzelliği. Allah herkesin içini güzel yapsın. Kendimle şeref duyuyorum her halimle valla. İyi ki varım Allah’a bin şükür.”

İRİ ‘YILDIZ’LI KÜPESİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Sahne İstanbul’da yaptığı programlarda her hafta ilginç bir kostüm giyen Tilbe yine kendi modasını yansıtıyordu.

Sahne kıyafetinin yanısıra ilginç renkli taşlardan yapılmış kolyesi ve tek kulağına taktığı iri metal ‘yıldız’lardan hazırlanan küpesiyle bir kez daha özgün tarzını sergileyen Yıldız Tilbe, gece boyunca hareketli şarkılarda hem kendisi oynadı hem de dinleyicilerini oynattı.

Sahne İstanbul’da Yıldız Tilbe’li eğlence gecesi sabahın erken saatlerine kadar devam etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: