Yıldız Tilbe sahnede çıldırdı!

Şarkıcı Yıldız Tilbe, iki gün önce sahne aldığı Sarıyer'deki bir mekanda yaptığı hareketlerle herkesi şoke etti.

Magazin

Yıldız Tilbe sahnede çıldırdı! Yıldız Tilbe, iki gün önce Sarıyer'de bir alışveriş merkezinin içinde yer alan gecce kulübünde sevenleriyle bir araya geldi. Tilbe'ye 7 kişilik orkestrası eşlik etti. Kanal D'deki '2. Sayfa'nın haberine göre, ilerleyen dakikalarda şarkıcı orkestrasındakilere, ''Ben Yıldız'ım kendinize gelin! Doğru çalın'' şeklinde sert bir çıkış yaparak uyarıda bulundu.

Sahnede gerginlik olduğunu hayranlarının da hissetmesiyle Tilbe, konseri erken sonlandırdı. Sahne sonrasında da orkestrasındaki 7 müzisyen için ''İşlerine son verilsin'' talimatını verdirtti. Yıldız Tilbe'nin bu tavrından sonra ekipten 4 kişi işten atıldı.

Muazzez Abacı da kemancıyı tokatlamıştı!

Benzer bir olay 9 yıl Muazzez Abacı cephesinde de yaşanmıştı. Abacı, eğlenmeye gittiği bir mekanda sahneye davet edilmiş, ardından şarkısını söylerken genç bir kemancıyı "Şarkıyı iyi takip edemiyorsun" diye tokatlayıp, sonra da kemanını kırmıştı.

Yıldız Tilbe meydan okudu!

Yıldız Tilbe meydan okudu!Yıldız Tilbe o polisi görünce...

Yıldız Tilbe o polisi görünce...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: