YILDIZ TİLBE ŞARKILARINI ÇIKARDI

İmparator İbrahim Tatlıses, Günay sahnesinde bir kez daha sevenleriyle buluştu. Dört hafta daha Günay'da sahneye çıkmaya hazırlanan İbrahim Tatlıses, repertuarından Yıldız Tilbe’nin beş şarkısını çıkarttı.

Magazin

YILDIZ TİLBE ŞARKILARINI ÇIKARDI Repertuardan Yıldız Tilbe şarkılarını çıkardı

İstanbul'un elit mekanı Günay Resturant'da önceki gecce müzik dünyasının İmparatoru İbrahim Tatlıses sahneye çıktı. Bir aydır Cuma akşamları Günay sahnesinde sevenlerinin karşısına çıkan İbrahim Tatlıses, 'Günay'da sahneye çıkmayı çok sevdim. Dört hafta daha buradayım' dedi. Erdal Acar, Selami Şahin, Petek Dinçöz, Ferhat Güzel gibi isimlerin izlediği İbrahim Tatlıses, müşterilerin arasında oturan beyaz saçlı birine, 'Ne kadar karizma duruyor saçlarınız. Bende bir sabah uyanacağım ve bütün saçlarım beyazlamış olacak. Ama benim bu kadar karizma durmaz' dedi.


Yeni albümünden şarkılarda söyleyen İbrahim Tatlıses, repertuarında olan ve geçen haftalarda söylediği Yıldız Tilbe'ye ait olan, Anam Anam, Kop Gel, Beni Benden Alırsan, Dağlar gibi şarkılarını söylemedi. İbrahim Tatlıses, 'İki ay buralardan uzaklaşmam lazım' diyerek son günlerde sıkıntılı olduğunu vurguladı. İbrahim Tatlıses, Günay'da dünden bugüne şarkılarını söyleyip bütün istekleri de seslendirdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: