Yıldız Tilbe'den sürpriz karar! Mayıs ayında kadar...

TV8'de ekrana gelen "O Ses Türkiye" jürilerinden Yıldız Tilbe, Mayıs ayına dek konser vermeyeceğini açıkladı.

Magazin

Yıldız Tilbe'den sürpriz karar! Mayıs ayında kadar... İzmir’de sahne alan Yıldız Tilbe, 'O Ses Türkiye'de yer aldığı için Mayıs ayına dek konser vermeyeceğini açıkladı.

Yıldız Tilbe, İzmir'de düzenlenen özel bir konserde hayranlarıyla bir araya geldi. O Ses Türkiye’de yer aldığı için mayıs ayına dek hiçbir konsere çıkmayacağını dile getiren 51 yaşındaki sanatçı, dillerden düşmeyen şarkılarını bin 600 hayranının eşliğinde seslendirdi.

"FORMUMDAYIM"
3 saat boyunca sahnede kalan Yıldız Tilbe, “Bu gece formumdayım, sahneden inmek gibi bir niyetim yok. Repertuarın dışına çıkıp içimden geçen tüm şarkıları söyleyeceğim. Hadi beraber hüzünlenip beraber oynayalım” şeklinde konuştu.

Yıldız Tilbe, geçen günlerde Mecidiyeköy’de kaldırımda çökelek satan teyzeyi görünce yanına gitmiş. Çökeleğin köyden geldiğini duyunca, kadıncağızın elindeki tüm ürünlere fazlasıyla 1200 lira ödeyip almış. Köy ürünlerini çok seven sanatçı, “Sen getir, ben burada bulurum seni, artık sürekli müşterinim” diyerek yaşlı teyzeye moral vermiş.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: