YILDIZLAR AFTER PARTY'DE EĞLENDİ

45. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin kapanış partisi, Beverly Hills'in çılgın partilerini aratmadı.

Magazin

YILDIZLAR AFTER PARTY'DE EĞLENDİ Hillside Su otel’in plajında verilen partide ilk olarak Kangroove grubu sahne alarak festival katılımcılarını coşturdu. Partiye yalnız gelen ve çoğu kadın davetlinin ilgi odağı olan Adrien Brody, bir süre sonra çalan müziğin ritmine kapılıp sahneye çıktı. Brody, grubun yanına yerleşerek piyanoda onlara eşlik etmeye başladı.


Adrien Brody'yi Kevin Spacey izledi. 03.00 sularında kendini sahneye atan ünlü aktör, şarkı söyleyip dans etmeye başladı. Ama asıl sürpriz, 04.20'de yaşandı. Çalan Serdar Ortaç şarkılarına dili döndüğünce eşlik etmeye çalışan oyuncu, sonunda 'Şeytan'ın nakarat kısmının bir cümlesini kaptı ve her sırası geldiğinde nakata 'Hayat beni neden yoruyorsun' diye eşlik etti. Şovunun arasında Türk hayranlarına Türkçe olarak da seslenen Spacey, 'Siz Türkler benim kalbimi çaldınız' sözüyle hayranlarının kalpleri fethetti.


İki ünlü ismin bu muhteşem gösterisinin ardından grup üyeleri bu kez de Marisa Tomei’yi yanlarına çağırdı. O da ricayı geri çevirmeyerek sahnede dans etmeye başladı. Bu coşkulu eğlenceye Azra Akın, Özgü Namal, Murat Han, Kenan Işık, Engin Yiğitgil ve Levent Üzümcü de pistteki danslarıyla katıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: