Yılın çifti belli oldu!

Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman'ın paylaştığı, yakında Star TV'de ekrana gelecek olan 'Erkenci Kuş' dizisinden ilk kareler yayınlandı.

Magazin

Yılın çifti belli oldu! Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği, senaryosunu ise Ayşe Kutlu’nun kaleme aldığı, Erkenci Kuş’un kadrosunda Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman ve Tuan Tunalı yer alıyor.

Çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlayan dizide, başarılıl oyuncu Demet Özdemir; üniversiteden mezun olduktan sonra iş bulamayınca bakkal dükkanı sahibi olan babasına yardım eden deli dolu, hayalperest Sanem karakterine hayat veriyor.

Demet Özdemir ilk fragmanı paylaştı!

Demet Özdemir ilk fragmanı paylaştı!Genç oyuncu Can Yaman ise dünyaca ünlü bir fotoğrafçı olan Can karakterini canlandırıyor.

Dizide; reklam ajansında işe başlamak zorunda kalan Sanem ve reklam ajansı sahibi olan babasının koltuğuna geçen Can’ın arasındaki engellerle dolu tutkulu aşk ekran başındakileri etkisi altına alacak.

Gold Yapım imzalı “Erkenci Kuş” dizisinden yayınlanan ilk görüntüler, izleyiciyi heyecanlandırdı. Geçtiğimiz günlerde, Can Yaman ile Demet Özdemir'in yılın çifti olup olamayacağı gündemdeydi. Yayınlanan görüntülerden sonra ekran başındakiler ikilinin uyumuna bayıldı. İzleyiciler şimdiden ikiliyi, 'yılın en iyi çifti' seçti.

Star TV'nin yeni yaz dizisi!

Star TV'nin yeni yaz dizisi!

Bunlarda ilginizi çekebilir: