YILIN DEKORASYON RENKLERİ

Duvarınızdaki renkler enerjinizi yükseltebilir ya da günün sonunda sizi bitkin düşürebilir. Etrafınızdaki renkler sizi sakinleştirebilir, canlandırabilir ya da size depresif hissettirebilir. Bunu yaparken sizin için derlediğimiz ve sezonun renklerine dair ipuçları içeren yazımızı okuyun.

Magazin

YILIN DEKORASYON RENKLERİ
Öne Çıkan Renkler

Derin mavi, zümrüt yeşili ve yakut gibi parlak renkler ile siyah beyazı vurgulayın. Üç renk düşünün. Enerjik mücevher tonlarını kullanarak klasik beyazı ve siyahı kombinleyin. Mekanınızın, yeni hayatın etkisiyle enerjik olacağından emin olabilirsiniz. Yumuşak, natürel renk tonları ile kendinizi ifade etmenin ve anlatmanın zamanı geldi. Bazı insanlar için bu değişim zor olabilir. Sadece derin bir nefes alın ve siyah beyazın mükemmel sadeliğiyle işe başlayın.


Renk Kombinasyonları

Doğru renk kombinasyonunu elde etmenin bir yolu da, altın ve gümüş ile fuşya, turuncu, yeşil ya da elektrik mavi gibi baş döndüren renkleri karıştırmaktan geçiyor. Metalik tonlar ve altın sarısı gibi renklerden esinlenebilirsiniz. Etkileyici bir renk patlaması yaratmak ve arka fonu desteklemek için gümüş griyi kullanabilirsiniz.Tasarımcıların Favori Rengi ve Kullanımı

Sadeliği ve bir çok tasarımı desteklediği için beyaz, son zamanların favori rengi. Ancak beyazın milyonlarca tonu var. Aynı mekanda beyazın farklı tonlarını kullanmak etkileyici olabilir. Sade ve düz beyaz palet oluşturmak kolaydır. Fakat önemli olan, mekana derinlik ve boyut kazandırmak için bir adım ileriye gidebilmektir.


Evinizde Uygulayabileceğiniz İpuçları

Renkli ve desenli kumaşlar kullanarak pencerenizi göz kamaştırıcı bir hale dönüştürün. Koltuğunuz için dekoratif minderler de kullanabilirsiniz.
Alanınıza renkli vazo takımları ekleyerek sıkıcı kahve sehpanızı görkemli bir tabloya dönüştürün.
Mevcut tablo çerçevelerinizi boyayarak muhteşem sanat eserlerinizi patlamaya hazır hale getirin.Çarpıcı etki için özel bir duvarınıza duvar kağıdı uygulayın.

Mutfakta neşelenmek istiyorsanız ocak arkasına enerjik bir kaplama düşünebilirsiniz. Bu mevcut mutfağınıza yeni bir hayatı getirecektir.


En son renk trendlerine bakmak için acele etmeyin. Önce esinlenmek için renklere bakın. Alanınıza birden fazla mevsim getirmesi için güçlü bir etkiye sahip olan renkler üzerinde düşünün.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: