Seren ile Yaşar'ın aşk düeti!

2018 yılının gözde çifti, Seren Serengil ve Yaşar İpek uzun zamandır merak edilen "Beni Benimle Bırak" isimli düet çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Magazin

Seren ile Yaşar'ın aşk düeti! Geçtiğimiz haftalarda dünyaevine giren Seren Serengil ve Yaşar İpek, yılın düetini müzikseverler ile buluşturdu.

Önceki gün yayınlanan klip, müzik dünyasında büyük yankı uyandırdı. 'Beni Benimle Bırak' isimli düetin klibi, Seren Serengil ve Yaşar İpek çiftinin kendileri için özel, mutlu ve duygusal anlarının görüntülerinden oluşuyor.

Olay yaratan klip çekimleri, İstanbul, Bodrum, Nice ve St. Tropez yapıldı. Klibin yönetmenliğini üstlenen Seren Serengil, "Çok sahici bir klip. Çünkü gerçek tatillerimizden, nişan günümüzden ve evlendiğimiz günden görüntüler yer alıyor. Klipte hiç rol yapmadık. Çünkü tatil esnasında ne yaşıyorsak kameraya alındı" sözleriyle mutluluğunu ifade etti.

Seren Serengil, milyonların ruhuna dokunan şarkı ve klipte anlatılmak istenileni şöyle dile getiriyor: "Ayrılan bir çiftin hikayesi değil, gün olur da benden bıkıp gidersen, beni benimle bırak diyor. Ben de senden başka hiçbir şey istemem derken aslında bütün o yaşadıkları mutlu günleri, birbirlerine hatırlatıyorlar."

İşte yılın düeti:

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: