Yılın en Quality isimleri ödülleri ile buluştu

Quality of Magazine Dergisi, 31 Mayıs Salı akşamı Suada’da düzenlediği görkemli davetle 7’nci yaşını kutladı. Aynı geccede düzenlenen Quality Ödül Töreni’nde sanat, medya ve iş dünyasının bu yılki en Quality isimleri ödülleri ile buluştu. Duayen gazeteci Salih Keçeci’nin ev sahipiğinde gerçekleştirilen gecceye Orhan Gencebay’dan Erkan Petekkaya’ya; kadar pek çok ünlü ismin yer aldığı gecceye yüzlerce davetli katıldı.

Sosyete

Yılın en Quality isimleri ödülleri ile buluştu Linet’e ödül Orhan Gencebay’dan

Derginin Genel Yayın Yönetmeni Salih Keçeci ve ailesinin ev sahipliğini üstlendiği geccede Oktay Kaynarca, En Quality Erkek Oyuncu ödülünü alırken Deniz Çakır, En Quality Kadın oyuncu ödülünü aldı. En Quality Kadın Sanatçı ödülü Linet’in, En İyi Erkek Sanatçı ödülü ise Hakan Altun’un oldu.

Güçlü sesiyle herkesin beğenisini kazanan Linet, ödülünü büyük usta Orhan Gencebay’ın elinden aldı. Gencebay’ın bir döneme damgasını vuran Batsın Bu Dünya adlı şarkısını seslendiren Linet, davetlilerden tam not aldı.

Sunuculuk görevini Vatan Şaşmaz ve Gamze Karaman’ın üstlendiği geccede, Linet birbirinden eğlenceli şarkılarıyla davetlileri coşturdu. Ödül törenin ardından düzenlenen partide davetliler, DJ performansına ritimleri ile eşlik ederek geccenin geç saatlerine kadar eğlencenin tadını çıkardılar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: