YILLAR SONRA AYNI KOSTÜMÜ GİYDİ

Aradan neredeyse 30 yıl geçti ama o hiç değişmedi. Rock müziğin efsanevi babaannesi şimdi bir kez daha sahnede.Ancak üzerindeki kostüm bir yerlerden tanıdık mı geliyor ne?

Magazin

YILLAR SONRA AYNI KOSTÜMÜ GİYDİ 70'e merdiven dayamış çınar Tina Turner, dün gecce New York'taki Madison Square Gardens'ta verdiği konserde giydiği gümüşi pullarla süslü kostümün bir benzerini sinemada kariyer yaptığı günlerde, başrolünü Mel Gibson'la oynadığı 1985 yapımı Mad Max filminde giymişti.


Kostüm birebir aynı olmasa da filmdeki kreasyona yakın bir tarzı yansıtması bakımından Turner'ı Mad Max'li yıllara geri götürmüş gibiydi. Giydiği bu kostümle hayranlarına 'Gençliğe meydan okuyorum' dercesine bir performans sergileyen şarkıcı, kostüm değişikliğinden sonra sahneye ateş kırmızısı bir elbiseyle çıktı.


Süper mini elbise, yırtmaçtan da eksik edilmemiş ve yine pullar ve taşlarla süslenmişti.Ardından üşüdüğünden mi yoksa frikik vermekten korktuğu için mi bilinmez, Turner, üzerine yine elbisesi gibi kırmızı bir pelerin geçirerek şarkılarını seslendirmeyi sürdürdü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: