YILLAR SONRA İLK KEZ YAN YANA!

Özel bir butiğin açılış kokteyli, yıllardır dargın olan Bülent Ersoy ile Gönül Yazar’ı bir araya getirdi.

Magazin

YILLAR SONRA İLK KEZ YAN YANA! Basın mensuplarının ricası üzerine yan yana poz veren ve birbirlerine son derece sıcak davranan Ersoy ile Yazar, sanki hiç küslük yaşamamış gibiydi.

Gönül Yazar ile Bülent Ersoy arasındaki küslük çok eski yıllara dayanıyor.. İkili ilk olarak Gönül Yazar'ın evinde kalan Gönül Kutlu'nun 'Bülent Ersoy'dan çoçuk aldırdım' açıklaması yüzünden tartışmıştı.. Daha sonra Ersoy, Yazar'ın zehir zemberek sözleriyle deliye dönmüştü.. Yazar, 'Bülent Ersoy'un Selçuk Aslan'dan Manolya'da yediği dayağı bilirim. Onun yediği dayağı biz yesek hastaneden çıkamayız. Bu tür insanlarda gurur yok. Allah gecinden versin, öldüğü zaman hocanın ‘‘Er kişi niyetine’’ mi diyeceğini merak ediyorum. Anlamadığım şey, hálá sanatçı diye ortada gezinmesi.'

Ama önceki gün gerçekleşen buluşmada, bu tartışmaların esamesi bile okunmadı ve ikili sıcak davranışlarıyla dikkat çekti..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: