Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin'den 'ayrılmadık' pozu!

Bir süredir evliliklerinin kötü gittiği ve boşanacakları konuşulan Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin çifti, dün bir AVM'de el ele görüntülenerek 'ayrılmadık' pozu verdi.

Magazin

Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin'den 'ayrılmadık' pozu! Yılmaz Erdoğan ve eşi Belçim Bilgin'in bir süredir evliliklerinin kötü gittiği ve boşanacakları konuşuluyordu. Çift dün AVM'de bir aradaydı ve gazetecilere aile pozu verdi. Gayet neşeli görünen aile, kısa bir alışveriş turunun ardından sinemaya girdi.

Yılmaz Erdoğan Marmaris’te, 11 yıllık eşi Belçim Bilgin ise Londra’da yaşıyor. Bir süredir boşanacakları dedikodusu çıkıyor. Çift iddiaları yalanlarcasına Zorlu AVM’de ailece poz verdi. Ne tesadüftür ki; bu iddialar her çıktığında çift, ailece AVM’de poz veriyor. En son 5 Haziran 2016’da AVM’de poz vermişlerdi. Belçim Bilgin bir süre önce oğlu Rodin'in okulu için Londra'ya yerleşmişti.

10 Ağustos 2006'da Belçim Bilgin ile evlenen ve 24 Aralık 2009'da da oğulları Rodin'i kucağına alan Yılmaz Erdoğan boşanma iddialarına “Gündemimizde şu anda böyle bir durum yok. Ne bir vekalet ne bir başvuru ne de böyle bir dava... " açıklamasını yapmıştı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: