“Yılmaz Morgül ‘Kötü Kedi Şerafettin’ gibi”

Kenan Erçetingöz, İzzet Çapa, Gonca Vuslateri ve Seray Sever bir araya geldi ve Yılmaz Morgül'ün Survivor performansını ele aldı..

Magazin

“Yılmaz Morgül ‘Kötü Kedi Şerafettin’ gibi” İzzet Çapa: Siz onu bunu bırakın da Yılmaz Morgül’lü Survivor’ı izliyor musunuz? Bak Kenan konu değişti, mutlu musun?
Kenan Erçetingöz: Çok iyi bir insansınız İzzet Bey (Kahkahalar)
Seray Sever: Bence Yılmaz Morgül’ü oraya götürmek müthiş bir fikir. Adam çizgi film karakteri gibi resmen, sit-com’u falan yapılmalı mutlaka.
Gonca Vuslateri: İlkokuldayken bir gün beni gazinoya götürmüşlerdi, sahneye Yılmaz Morgül çıkmıştı.
İzzet Çapa: O gün bugündür fan’ı mısın?
Gonca Vuslateri: Ben gazinonun ışıklarını kovalıyordum o zamanlar. Sesi biraz fazla güçlü gelmişti bana.
Kenan Erçetingöz: Sesi güçlüydü diyorsun ama bak şarkıcılıkta istediği yere bir türlü gelemedi! Survivor’a, gözden düşen ünlülerin adasına gitti!
Gonca Vuslateri: Nasıl olamadı canım? Adam basbayağı şöhret işte.
Kenan Erçetingöz: Ama bana göre Süper Lig’de oynamıyor. Çok iyi sesi var ama pazarlama konusunda yanlışlar yaptı.


İzzet Çapa: Kötü Kedi Şerafettin’e rakip olacak en büyük çizgi film karakteri... Kariyerine sinemada devam etse dünya starı olur.
Kenan Erçetingöz: Bu lafı hiçbirimiz üstümüze alınmıyoruz. Dava falan açılırsa, İzzet Çapa’ya ait olduğunu bilsin herkes.
İzzet Çapa: Yahu adamla ilgili şehir efsanelerine baksana abi. Boğaziçi’nde İngilizce kursuna giderken soyadını Purplerose olarak telaffuz ediyor, bir gün sopranoyum diyor, ertesi gün tenorüm diye ortaya çıkıyor, yaşı tansiyon misali aniden 34’ten 52’ye fırlıyor, Gülben Ergen’e aşkını ilan edip yüz bulamayınca “Allah’ından bul Gülben” diye çemkiriyor... Böyle birinden sit-com nasıl yapmazsın?
Gonca Vuslateri: Instagram’a koyduğu komik videoları ben de paylaşıyorum zaman zaman.
Seray Sever: Karpuz yerim azarım falan diye olanları mı?
Kenan Erçetingöz: O videolar tam anlamıyla Yılmaz’ın ikinci baharıdır. Instagram paylaşımları sayesinde yeniden gündeme geldi.
İzzet Çapa: Peki sizce Survivor’ın ardından bu ikinci baharın devamı gelir mi?
Kenan Erçetingöz: O Instagram manileriyle tam güzel bir şey yakalamışken Survivor’a giderek çok büyük yanlış yaptı bence. Yılmaz, her zamanki gibi kendini iyi pazarlayamadı yine. Döndüğünde bir iki yerde sahneye çıkar, Instagram manilerine devam eder, herkesi güldürür. Yüreği temiz, kalbi iyi çocuktur Yılmaz...
Seray Sever: Teklif gelse Survivor’a gider miydin Gonca?
Gonca Vuslateri: Yok yok gitmezdim.
Kenan Erçetingöz: Ben de asla gitmem.
İzzet Çapa: Çıkarıp önüne 5 milyon dolar koysalar gitmez misin yani Kenan?
Kenan Erçetingöz: O zaman gider, üç gün sonra dönerim. (Kahkahalar)
İzzet Çapa: Survivor’daki ünlüleri nasıl buluyorsunuz peki? Daha doğrusu Yılmaz’dan başka ünlü bulabildiniz mi?
Kenan Erçetingöz: Ünlüler takımındaki çoğu ismi tanımıyorum açıkçası. Fakat her ne olursa olsun, reytinglere baktığın zaman Survivor başarılı bir proje. Kösem Sultan’a bölüm başına bilmem kaç milyon dolar harcıyorlar ama reytinglerde Survivor’ın yanına bile yaklaşamıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: